Na czym polegają randki w sieci?

Coraz mniej czasu jest na poznawanie osób w realnym świecie. Praca, ale i znaczna część rozrywek, wiąże się z przebywaniem w sieci. Stąd pomysł na randki w sieci. Osoby, które nie mają czasu albo chcą spróbować czegoś nowego, powinny to przetestować.

Za pomocą odpowiednich portali można dopasować profil osoby, która spełnia określone wymagania, na przykład wysoka i szczupła blondynka. Portale obecnie oferują mnóstwo możliwości, od czatu po wideokonferencje. Zresztą strony internetowe służą poznawaniu nowych osób równie dobrze.

Randki w sieci – wszystko zależy od Ciebie

Dalszy rozwój znajomości zależny jest od chęci obojga i ich wyobraźni. Można na początek wysyłać sobie wzajemnie wiadomości e-mail, najpierw tekstowe potem ze zdjęciami. Następnie można skorzystać z programów do prowadzenia wideokonferencji albo innych form z wykorzystaniem komputerowych kamer. Dalsze kontynuacja znajomości może odbywać się w świecie rzeczywistym albo umrzeć śmiercią naturalną w Internecie.

Kolejna kwestią jest sprawa etyczna. Dużo osób, nawet będąc w związku i to małżeńskim, pozwala sobie na internetowy flirt. Kwestią sporną jest, to czy takie zachowanie, uważa się już za zdradę. Część osób uważa, że jeśli nie ma fizycznego zbliżenia, to nie dzieje się nic złego. Inni uważają już samo rozpoczęcie takiego flirtu za zdradę.

Oczywiście, znaczna część osób, korzystająca z tego typu portali jest samotna i naprawdę szuka partnera lub partnerki i to nie rzadko na całe życie. Kilka z portali, chętnie chwali się zdjęciami ślubnymi par, który poznały się dzięki ich pomocy.

Mimo wszystko, randki online są jednym z najwygodniejszych narzędzi do szukania drugiej połówki, w dzisiejszym szybkim świecie. Dużo osób wykorzystuje też tego typu portale do wkręcania innych i robienia głupich żartów.

Czy randki w sieci są skuteczne?

Niektóre portale chwalą się już zawartymi związkami małżeńskimi swoich byłych użytkowników. W pewnym sensie, randki w sieci są, więc skuteczne. W wielu przypadkach przyczyniają się też do flirtów, zdrad i rozpadów związków. Tak jak w prawdziwym życiu wiele zależy od osób biorących udział w tego typu „zabawie”.

Niektórzy starają się po prostu wykorzystać innych i tylko dobrze zabawić. Inni wierzą w skuteczność tego typu działań i dają się nabierać oszustom. Część osób ma wyjątkowe szczęście i już pierwsza poznana osoba okazuje się strzałem w dziesiątkę. Najtrudniejszy jest moment wyjścia z sieci i spotkania w realnym świecie.

Wiele osób jest zaskoczonym swoim wyglądem, fotki są na przykład poprawiane w specjalnych programach graficznych. Wiele osób traci odwagę w czasie spotkania na żywo, sieć dodaje im pewności siebie. Z innymi, tylko, gdy się ich zobaczy, wiadomo, że to nie jest to. Wiele osób obserwuje się w wybranym miejscu z dystansu i potem nie dochodzi nawet do spotkanie w rzeczywistym świecie.

Mnóstwo osób w Internecie udaje lepszych niż są w rzeczywistości, łatwo skłamać, że mieszka się w ładnym dużym domu i jeździ dobrym samochodem. Podsumowując, randki w sieci mogą być skuteczne, ale tak jak to bywa w realnym świecie wcale nie muszą się udać.

Wszystko jest kwestią zaangażowania i podejścia, a przede wszystkim w całej tej zabawie trzeba mieć sporo szczęścia. Trzeba uważać na osoby szukające tylko przygodnej zabawy i zamierzające wykorzystać innych użytkowników.

Jeżeli chciałbyś zacząć poznawać atrakcyjne kobiety i tworzyć z nimi wspaniałe relacje, zapisz się na bezpłatny newsletter. Dzięki temu poznasz sekretne techniki, o których nie wie 99% mężczyzn. Podaj e-mail, na który mam Ci wysłać dostęp.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.